BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Yayalara Öncelik Duruşu, HAYATA SAYGI DURUŞU"
İç İşleri Bakanlığımızın "Yaya Önceliği" Kampanyası kapsamında; Bartın Valimiz Sayın Dr. Nurtaç ARSLAN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR; Ağdacı İlkokulunda düzenlenen "Yayalara Öncelik Duruşu, HAYATA SAYGI DURUŞU" etkinliğine katıldı.![](/meb_iys_dosyalar/2022_09/29134404_photo_2022-09-29_12-50-15.jpg)
Yapılan etkinliğe İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü mensupları da katılım sağladı.
Etkinlik kapsamında trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla; Sayın Valimiz Dr. Nurtaç ARSLAN ve İl Milli eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR; Ağdacı İlkokulu önünde bulunan ışıksız yaya geçidinin bir şeridini minik öğrencilerimizle birlikte kırmızı renge boyadı.