VALİMİZ SAYIN DR. NURTAÇ ARSLAN, 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ İLK DERS ZİLİNİ ÇALDI.
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı, Vali Tevfik Başakar İlkokulu ve Ortaokulunda düzenlenen tören ile başladı.![VALİMİZ SAYIN DR. NURTAÇ ARSLAN, 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ İLK DERS ZİLİNİ ÇALDI.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12142627_photo_2022-09-12_12-00-05.jpg)
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR; açılış konuşmasını yaptı.
Bartın Valimiz Sayın Dr. Nurtaç ARSLAN, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere; idarecilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, Bartın'ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını dileyerek; başarılı bir eğitim öğretim yılı olması temennisinde bulundu.
Öğrencilerin folklor gösterisi ve şiir okumalarının ardından; ilk ders zilini çalan Sayın ARSLAN; derslikleri ziyaret ederek, öğrencilerimize başarılar diledi.