BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Nusret DİRİM ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar DEMİR Gelecek Kuşağı Temsil Edecek Olan Gençlerimizi Ziyarete Devam Ediyorlar.
![Vali Nusret DİRİM ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar DEMİR Gelecek Kuşağı Temsil Edecek Olan Gençlerimizi Ziyarete Devam Ediyorlar.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_15115338_img_9388.jpg)
Bartın Valisi Nusret DİRİM ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar DEMİR; Şehit Mustafa Yaman Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldiler. Vali ve İl Milli Eğitim Müdürü Öğrencilerin ve Öğretmenlerin sorunlarını dinlediler.