BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Sinan GÜNER'den Müdürlüğümüze Ziyaret
![Sayın Valimiz Sinan GÜNER'den Müdürlüğümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2021_03/22175212_30CC0FFA_ED7E_4EFC_815B_0891D673791D.jpg)
Valimiz Sayın Sinan GÜNER, kurum denetimleri kapsamında Müdürlüğümüzde incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR'a yeni görevinde başarılar dileyerek, ilimizdeki eğitim durumu, okul, derslik, öğretmen ve öğrenci sayısı, tamamlanan projeler, devam eden projeler ve okul inşaatları hakkında brifing aldı.