Sayın Valimiz Dr. Nurtaç ARSLAN, AR-GE Birimimiz ile bir toplantı gerçekleştirdi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE değerlendirme toplantısı Valimiz Sayın Dr. Nurtaç ARSLAN başkanlığında gerçekleştirildi. Yapılan toplantıya; Vali yardımcısı Andullah AKDAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR, müdür yardımcımız Sayın İsa KIRAL ve AR-GE birimi personelleri katılım sağladı.![Sayın Valimiz Dr. Nurtaç ARSLAN, AR-GE Birimimiz ile bir toplantı gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/01195022_504A8746.jpg)
Yapılan toplantıda Araştırma Geliştirme Birimi (AR-GE) tarafından son 3 yılda ilimizde eğitim öğretim çalışmalarının niteliğini arttırmaya yönelik gerçekleştirilen projeler ve bundan sonraki süreçte yapılması planlanan projeler üzerine değerlendirmeler yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR; "ilimizde eğitim öğretim kalitesinin arttırılmasına yönelik var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Yeni dönemde de Valiliğimizin destekleriyle; ilgili kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği halinde çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.