BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ AKADEMİSYENLERİMİZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OĞUZHAN ACAR'I ZİYARET ETTİLER
![SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ AKADEMİSYENLERİMİZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OĞUZHAN ACAR'I ZİYARET ETTİLER](/meb_iys_dosyalar/2023_04/07165937_photo_2023-04-07_17-05-18.jpg)
Sağlık Bilimleri Fakültemizin değerli akademisyenleri Sayın Acar ile görüşerek yapılan ve yapılması planlanan ortak projelerle ilgili istişare yaptılar. 5 Mayıs Dünya Ebeler Günü ile ilgili yapılacak olan çalışmalarda Müdürlüğümüzle iş birliği yapmak üzere görüştüler.
Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.