ÖZGÜVENLİ BİR NESİL İÇİN OKULLARIMIZDAYIZ
![ÖZGÜVENLİ BİR NESİL İÇİN OKULLARIMIZDAYIZ](/meb_iys_dosyalar/2023_04/13160520_photo_2023-04-13_16-10-37.jpg)
Bartın Nene Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizde 9 ve 10. sınıfta eğitim görmekte olan öğrencilerimize yönelik; hayallerini, yeteneklerini ve kişiliklerini keşfetme yolunu açarak, öğrencilerimizin özgüven oluşturma süreçlerine destek olmak amacıyla "Özgüven" başlıklı bir seminer verildi.Semineri, Eğitim Bilimci Yazar Dr. Özgür BOLAT'ın eğitim danışmanı olduğu *"DOVE ÖZGÜVEN PROJESİ"* kapsamında Bartın Nene Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine, Uzm. Psk. Elif Tiryaki tarafından verildi.
Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve proje ekibine teşekkürlerimizi sunarız.