ÖZGÜVENLİ BİR NESİL İÇİN OKULLARIMIZDAYIZ
![ÖZGÜVENLİ BİR NESİL İÇİN OKULLARIMIZDAYIZ](/meb_iys_dosyalar/2023_04/12155922_photo_2023-04-12_16-04-04.jpg)
Kozcagız ÇPAL, Bartın MTAL ve Davut Frıncıoğlu Anadolu Lisemizde 9 ve 10. sınıfta eğitim görmekte olan öğrencilerimize yönelik; hayallerini, yeteneklerini ve kişiliklerini keşfetme yolunu açarak, öğrencilerimizin özgüven oluşturma süreçlerine destek olmak amacıyla "Özgüven" başlıklı bir seminer verildi.Semineri, Eğitim Bilimci Yazar Dr. Özgür BOLAT'ın eğitim danışmanı olduğu *"DOVE ÖZGÜVEN PROJESİ"* kapsamında Amasra Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine, Uzm. Psk. Elif Tiryaki tarafından verildi.
Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve proje ekibine teşekkürler ederiz.