BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN BAHÇESİNDE AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN BAHÇESİNDE AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.](/meb_iys_dosyalar/2023_07/28152930_b825d7f6-12eb-48fc-bbd6-f2bb53cd8e91.jpg)
Her sene olduğu gibi bu sene de, geleneksel hale getirdiğimiz Aşure Günü Etkinliğini Müdürlüğümüzün bahçesinde icra ettik. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan Acar ; birlik ve beraberliğimizin daim olması temennilerinde bulunarak kurum personelimize aşure ikram etti.
Bolluğun bereketin ve paylaşma duygusunun simgesi olan Aşure Günümüz mübarek olsun.