BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ARASINDA ÇOCUK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ FAALİYETLERİ İLE İLGİLİ PROTOKOL İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ  ARASINDA ÇOCUK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ FAALİYETLERİ İLE İLGİLİ PROTOKOL İMZALANDI

Protokolün amacı, Bartın Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde yürütülecek eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin Bartın Üniversitesi ile Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasındaki işbirliği çerçevesini belirlemektir.

Protokol imzası için düzenlenen toplantıya Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Orhan Uzun, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan Acar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevim Çalık, Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sayın Yasemin Büyük Şahin, Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Sayın Belma Barak ve Dr. Öğr. Üyesi Sayın Ferda Karadağ katılım sağladı.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Orhan Uzun ve  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan Acar imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak emeği geçenlere teşekkür etti.

17-01-202217-01-202217-01-202217-01-2022


Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/3 Merkez/BARTIN - 0378 227 68 90 /5 Hat

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.