BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN DANIŞMANI SAYIN EROL ERDOĞAN ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN DANIŞMANI SAYIN EROL ERDOĞAN ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ.

"Telefonumu Bırakıyorum, Kitabımı Okuyorum" kitap okuma projemiz kapsamında Sayın Bakan Danışmanı Erol ERDOĞAN ile öğrencilerimiz öğrenci-yazar buluşması etkinliğinde bir araya geldi.

Programa Sayın Bakan Danışmanı Erol ERDOĞAN, Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin UZAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ramazan AŞCI, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katılım sağladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program "Telefonumu Bırakıyorum, Kitabımı Okuyorum" kitap okuma projesinin uygulama sürecini anlatan sunum ile devam etti.

Ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan AŞCI tarafından açılış konuşması gerçekleştirildi. Devamında Bakan Danışmanı Erol ERDOĞAN'ın biyografisini anlatan sunum yapıldı. Sonrasında Bakan Danışmanı Erol ERDOĞAN sahneye gelerek öğrencilerle engin bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Sayın Bakan Danışmanımızın öğrencilerden gelen soruları içtenlikle cevaplamasının ardından proje kapsamında en çok kitap okuyan öğrencilere, protokol tarafından ödülleri takdim edildi ve program sona erdi.

Sayın AŞCI, programa katılan herkese ve özellikle Sayın Bakan Danışmanı Erol ERDOĞAN'a, bugün burada mesleki bilgi ve deneyimlerini paylaşmak üzere aramızda olduğu için teşekkür etti.

 

09-05-202409-05-202409-05-202409-05-202409-05-202409-05-2024

Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/3 Merkez/BARTIN - 0378 227 68 90 /5 Hat

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.