BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB ve OPET İŞBİRLİĞİNDE "TERTEMİZ YARINLAR OKULLARDAN BAŞLAR" PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR.

MEB ve OPET İŞBİRLİĞİNDE

 

MEB ve OPET İŞBİRLİĞİNDE "TERTEMİZ YARINLAR OKULLARDAN BAŞLAR" PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

Bakanlığımız ile OPET Petrolcülük A.Ş arasında; öğrenci, öğretmen, okul yönetimleri, destek personeli ve velilerde temizlik ve hijyen konusunda bilinçlenme sağlayarak farkındalığın artırılması, bu kapsamda öğretmenler tarafından okul ve çevresine yönelik sosyal sorumluluk kampanyaları düzenlenmesi ve iyi uygulama örneklerinin ülke geneline yaygınlaştırılması amacıyla 08.11.2022 tarihinde iş birliği Protokolü imzalanmıştır.

 81 il düzeyinde uygulanan projenin hedef kitlesini; resmî okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okulları oluşturmaktadır. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarının tümünü kapsayan "Tertemiz Yarınlar Okullardan Başlar Projesi" okullarda, temizlik ve hijyen odağında kültürel dönüşüm yaratmaya dayalı sosyal sorumluluk projelerini "iyi uygulamalar" yoluyla hayata geçirmek stratejisi üzerine tasarlanmıştır. Proje kapsamında; okullarda öğretmen ve öğrencilerle birlikte sosyal sorumluluk projeleri geliştirilecek ve iyi uygulama örnekleri yarışma yoluyla ödüllendirilecektir.

 

 08-02-2024  
09-02-2024  
08-02-2024  

 

TERTEMİZ YARINLAR OKULLARDAN BAŞLAR PROJESİ İYİ UYGULAMALAR  YARIŞMA ŞARTNAMESİ 

TYOB_SUNUM_PPT

 

 

Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/3 Merkez/BARTIN - 0378 227 68 90 /5 Hat

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.