BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"İLKÖĞRETİM HAFTASI" ÇELENK SUNMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Çelenk Sunma Töreni; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR, müdür yardımcıları, şube müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerimizin katılımıyla başladı.![](/meb_iys_dosyalar/2022_09/14113127_WhatsApp_Image_2022-09-14_at_11.19.33_2.jpg)
Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunma merasiminin ardından; Saygı Duruşu ve sonrasında İstiklal Marşı'mızın eşliğinde şanlı bayrağımız, öğrencilerimiz tarafından göndere çekildi.