BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Fatih Ortaokulunda 14 Mart Pİ Günü Kutlandı.
![İlimiz Fatih Ortaokulunda 14 Mart Pİ Günü Kutlandı.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/15143223_IMG-20170315-WA0036.jpg)
Fatih Ortaokulunda Bartın Üniversitesi Matematik Bölümü Öğretim Üyeleri, Toplum Hizmeti Öğrencilerinin desteği ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar DEMİR´in katılımıyla 14 Mart Pİ Günü etkinlikleri düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte Pİ ile ilgili resim sergisi, yarışmalar, şiirler, oyunlar, madalya töreni, ikramlar ve Pİ Günü hatıra fotoğraf çekimi yapıldı.