BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OĞUZHAN ACAR'IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OĞUZHAN ACAR'IN YARIYIL TATİLİ MESAJI

Kıymetli Öğrencilerim; 

Umutla ve heyecanla başladığınız 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının yarısını tamamladınız. Yarıyıl tatiline gelmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını yaşarken, tatilde hem dinlenme hem de eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaksınız. Tatilde dinlenmenizi, aileniz birlikte zaman geçirmenizi, sportif, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılmanızı, kitap okumanızı ve üzerinde hassasiyetle durduğumuz salgın tedbirlerini elden bırakmamanızı yürekten istiyorum. Kitap okumak size yol gösterecek, iç dünyanızı zenginleştirecek ve yarınlara umutla bakmanızı sağlayacaktır. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmeniz temennilerimle iyi tatiller diliyorum.

''Sizleri sevgi ile kucaklıyor, ara tatilinizin sağlıkla geçmesini temenni ediyorum."

Çok Değerli Meslektaşlarım;

Üstün fedakarlık ve kahramanlıklarınız  ile geçen bu salgın döneminde çok yoruldunuz farkındayız. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri, istikbalimizin güneşi, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımız sizlerin ellerinde şekillenmektedir. Kıymetli öğrencilerimizin hayallerine giden yolda, hedeflerine durmadan, yorulmadan, öğrenerek,çevresine örnek olacak davranışlar sergileyerek, emin adımlarla ilerlemeleri yalnız sizlerin sayesinde olacaktır. Öğrencilerimizin bu denli azimli ve kararlı olmalarının arkasında sonsuz emeğinizin oluşu tartışılamaz. Bu yarıyıl tatilinin İlimiz eğitim camiasına, sağlık, başarı ve yüksek motivasyon getirmesini temenni ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Saygıdeğer Veliler;

Sizler evlatlarımızın ilk öğretmenleri, onların hayatlarına örnek teşkil eden fedakarlık timsalisiniz. Öğrencilerimiz üzerinde göstermiş olduğunuz üstün gayret ve fedakarlıkların bu yarıyıl tatilinde de devam etmesi temennisindeyiz. Öğrencilerimizin hem dinlenmelerine, hem de derslerindeki  eksiklerini tamamlama açısından fırsat niteliğinde olan bu yarıyıl tatili, siz saygıdeğer velilerimizin gayreti ile olacaktır. Öğrencilerimizin yüzyüze eğitiminin sürekliliği ve sağlığı için lütfen salgın tedbirlerine uyalım çevremize örnek olalım.

''Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. İyi tatiller.''

Oğuzhan ACAR

İl Milli Eğitim Müdürü

20-01-2022

Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/3 Merkez/BARTIN - 0378 227 68 90 /5 Hat

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.