BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan personellerimizi kabul etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Görevde Yükselme Sınavında başarılı olan personellerimizi kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_12102357_kabul.jpg)
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YAŞAR DEMİR , MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVINDA ( ŞEF-MEMUR) ŞEF KADROSU İÇİN SINAVA GİREN VE SINAV SONUCUNDA İLDEKİ EN YÜKSEK PUANI ALAN 3 MEMURUMUZU MAKAMLARINDA KABUL ETTİ. MEMURLARIMIZ ZEKAİ KOCABIYIK, KERİM YOLCU VE MERAL ÇINAR’ I BAŞARILARINDA DOLAYI KUTLAYAN SAYIN MÜDÜRÜMÜZ, SINAV SONUÇLARININ HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİNİ İLETTİ.