BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; BARÜ V. Ar-Ge Proje Pazarı heyecanına ortak olduk
Türkiye'nin farklı illerinden "Benim de bir fikrim var" diyerek başvuru yapan bilim ve teknoloji tutkunları Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesinde bir araya geldi.![İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; BARÜ V. Ar-Ge Proje Pazarı heyecanına ortak olduk](/meb_iys_dosyalar/2022_11/03200321_93d4d876-5679-42f7-8e4d-4fc79aaf2d12.jpg)
Bartın Üniversitesi V. Ar-Ge Proje Pazarına, ülkemizde milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik öneme sahip markalardan *ASELSAN, HAVELSAN, ROKETSAN, TPAO, TÜBİTAK ve TÜSEB*'in aralarında bulunduğu *17 farklı kurum ve kuruluş* destek verdi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; etkinliğe projeleri ile katkıda bulanan değerli öğretmen ve öğrencilerimizi kutlar, emekleri için teşekkür ederiz.