BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
I. Dönem TEOG Sınavının Şampiyon Öğrencileri Vali DİRİM tarafından Ödüllendirildi
![I. Dönem TEOG Sınavının Şampiyon Öğrencileri Vali DİRİM tarafından Ödüllendirildi](/meb_iys_dosyalar/2017_01/11084409_IMG_1387.jpg)
Vali Nusret DİRİM, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) I.Dönem sınavında İlimizde bütün soruları doğru yanıtlayarak tam puan alanlar arasında yer alan Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Sümeyra ŞENGÜL ile Selin Zeynep ÖZÇELİK’i makamında kabul etti.
Vali DİRİM, ziyaret sonunda şampiyon öğrencilerimizden Sümeyra ŞENGÜL ile Selin Zeynep ÖZÇELİK’i ödüllendirdi.