BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bilimi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Özlem BAŞ tarafından 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 1. Sınıfları okutmaya başlayacak olan öğretmenlerimize Öğretim Yöntem ve Teknikleri Okuma Yazma Konferansı verildi.
![Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bilimi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Özlem BAŞ tarafından 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 1. Sınıfları okutmaya başlayacak olan öğretmenlerimize Öğretim Yöntem ve Teknikleri Okuma Yazma Konferansı verildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/02150037_IMG_66733.jpg)
Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bilimi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Özlem BAŞ tarafından 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 1. Sınıfları okutmaya başlayacak olan öğretmenlerimize Öğretim Yöntem ve Teknikleri Okuma Yazma Konferansı verildi.