BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ertuğrulgazi Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu, Kızılelma Ortaokulu Öğrencileri İle Sinema Etkinliği
![Ertuğrulgazi Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu, Kızılelma Ortaokulu Öğrencileri İle Sinema Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2018_10/24160329_IMG-20181024-WA0002.jpg)
Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) ile Bakanlığımız, arasında imzalanan “Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın” İş Birliği Protokolü kapsamında ilimizde; Bartın Dervişoğlu Sinemalarında öğrencilerimize sinema gösterimleri 16-31 Ekim 2018 tarihlerinde devam edecektir.
24/10/2018 günü saat 10.00 seansında Ertuğrulgazi Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu, Kızılelma Ortaokulu öğrencileri ile beraber İl Müdürümüz Yaşar DEMİR öğrencilerin sinema heyecanına ortak oldu.