ERASMUS+ PROGRAMI OKUL EĞİTİMİ, PERSONEL VE ÖĞRENCİ HAREKETLİLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![ERASMUS+ PROGRAMI OKUL EĞİTİMİ, PERSONEL VE ÖĞRENCİ HAREKETLİLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_05/13191008_photo_2022-05-13_17-42-22_2.jpg)
Açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan Acar'ın yaptığı, Erasmus + okul eğitimi akreditasyonu kapsamında yapılacak olan ilk hareketliliğe katılacak okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yönelik bilgilendirme toplantısı ,Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Erasmus + Projeleri Birim Sorumlusu Sayın İsa Kıral, Erasmus + Koordinatörü ve İngilizce Öğretmeni Sayın Meral Gündüz Dursun ve yine Erasmus + Koordinatörü ve İngilizce Öğretmeni Sayın Esra Haymana tarafından gerçekleştirildi.