BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Basın İlan Kurumu Duyurusu

Basın İlan Kurumu Duyurusu

     BASIN İLAN KURUMU DUYURUSU 

      Ülkemizde gazete yayınına aracılık eden Basın İlan Kurumu, teknolojik gelişmeler doğrultusunda resmî ilanları elektronik ortama taşımıştır.  

      Elektronik ortamın sağladığı imkânlar dâhilinde resmî ilanlara erişimi kolaylaştıran ilan.gov.tr'nin ziyaretçi sayısı ve bilinirliği her geçen gün artmakta olup birçok kamu kurum ve kuruluşu internet sitelerinden ilan.gov.tr'ye verdikleri bağlantılarla resmî ilanların daha çok kişiye ulaştırılması hedefine önemli katkılar sağlamaktadır.  

      "Basın İlan Kurumu İlan Portalı Yönetmeliği" Resmî Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Basın İlan Kurumu ilan portalı, resmî ilan yayımlama hakkı bulunan gazetelerin yanı sıra resmî ilanların yayın mecrası hâline gelmiştir.  

      Bu itibarla, resmî kurumların internet sitesinden Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'ye yönlendirme yapılmasının, resmî ilanlara olan erişimi artıracağı ve bunun kamu yararına olacağı değerlendirilmektedir.  

https://www.ilan.gov.tr/ilan/tum-ilanlar?aci=75

Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/3 Merkez/BARTIN - 0378 227 68 90 /5 Hat

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.