BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bartın Valimiz Sayın Sinan GÜNER Okullarımızda İncelemelerde Bulundu.
![Bartın Valimiz Sayın Sinan GÜNER Okullarımızda İncelemelerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/19161432_504A5147.jpg)
Bartın Valimiz Sayın Sinan GÜNER ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, 21 Eylülde başlayacak yüz yüze eğitim öncesinde İnönü İlkokulu ve 23 Nisan Anaokulunu ziyaret etti. Okullarımızda , sınıfların sosyal mesafeye göre ayarlanması, dezenfektan, maske tedariği, fiziki ve sosyal yeterlilikler incelendi.17/09/2020
![19-09-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_09/k_19161538_504A5147.jpg)
![19-09-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_09/k_19161535_504A5111.jpg)
![19-09-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_09/k_19161540_504A5159.jpg)