BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK Öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutladı.
![Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK Öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutladı.](/meb_iys_dosyalar/2020_04/23181933_IMG-20200423-WA0018.jpg)
TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP ve Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK; İlimizden katılan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Cantürk YILDIZ ve 81 ildeki öğrencilerimizle telekonferans yöntemiyle görüşerek öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladılar