''81 Çalıkuşu Bartın''
![''81 Çalıkuşu Bartın''](/meb_iys_dosyalar/2022_02/15164328_81.jpg)
Bakanlığımız tarafından 81 Çalıkuşu e-dergi çalışması kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan e-dergimizin 1. sayısı yayınlanmıştır.
E-dergimizde; eğitim-öğretim faaliyetleri, ilimizde devam eden projeler, okul tanıtımı, ilimizde düzenlenen kutlama programları, bilimsel çalışmalar, yatırım programları ve ilimizin turizm altyapısı gibi çeşitli konular yer almaktadır.
Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi ile Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi'nin hazırlamış olduğu dergimizi; bilgisayar, tablet ve cep telefonundan aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.
"81 Çalıkuşu Bartın" isimli e-dergimizin 1. Sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
"81 Çalıkuşu Bartın" isimli e-dergimizin 1. Sayısının PDF formatına ulaşmak için TIKLAYINIZ.