BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi
![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_04/23141829_photo_2021-04-23_14-03-54.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi. Törende çelenk sunumunu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR yaparken , sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleştirilen törende İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, Okul İdarecilerimiz ve öğrencilerimiz hazır bulundular.