BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 EĞİTİM VİZYONU ÇALIŞTAYI
![2023 EĞİTİM VİZYONU ÇALIŞTAYI](/meb_iys_dosyalar/2019_01/10161543_IMG_8350.jpg)
Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde İl ve İlçelerimizden istediği çalışma raporu için oluşturduğumuz çalıştayımızın başlangıç toplantısı 04/01/2019 Halk Eğitim Müdürlüğümüz Salonunda yapıldı. Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar DEMİR´in açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın İsa KIRAL; Çalıştay Yönergesi, Çalışma Takvimi ve Çalıştay Programı üzerinde açıklamalarda bulundu.