BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2017-2018 DEMOKRASİ EĞİTİMİ VE OKUL ÖĞRENCİ MECLİSLERİ İL ÖĞRENCİ MECLİSİ BAŞKANLIK DİVANI SEÇİMLERİ
![2017-2018 DEMOKRASİ EĞİTİMİ VE OKUL ÖĞRENCİ MECLİSLERİ İL ÖĞRENCİ MECLİSİ BAŞKANLIK DİVANI SEÇİMLERİ](/meb_iys_dosyalar/2017_11/23155328_20171122_120448.jpg)
2017-2018 Demokrasi Eğitim ve Okul Öğrenci Meclisleri İl Öğrenci Meclisi Başkanlık Divanı Seçimi 22/11/2017 tarihinde Bartın Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilmiştir.
2 aday listesinin yarıştığı seçimler sonucunda aşağıda isimleri belirtilen 4 öğrenci meclisi üyesi İl Öğrenci Meclisi Başkanlık Divanına seçilmişlerdir.