BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2016 Yılı Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticisi Görevlendirmeleri Sözlü Sınav Tarihleri.

2016 Yılı Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticisi

Görevlendirmeleri Sözlü Sınav Tarihleri

2016 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticisi Görevlendirmeleri Sözlü sınav tarihleri ektedir. Sınava girecek olan personellerin belirtilen gün ve saat aralığında Müdürlüğümüz toplantı salonu önünde hazır bulunmaları gerekmektedir.


Sınava ekli listede belirtilen gün ve saat aralığında girilmesi esastır. Ancak; sınava belirtilen tarih ve saatte gelmeyenlerin mazeretleri Sözlü Sınav Komisyonu tarafından uygun görülmesi halinde sınavı aynı gün Komisyonun uygun gördüğü saatte yapılabilecektir.
Kamuoyuna ve ilgililere duyurulur.

                                         İnsan Kaynakları (Atama) Şubesi

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S. NO ADI SOYADI BRANŞ

SÖZLÜ SINAV TARİHİ VE SAATİ

1 ABDULLATİF AKALIN Türk Dili ve Edebiyatı 23 Mayıs 2016  Saat 10:00
2 ADNAN TUNÇTÜRK Rehberlik 23 Mayıs 2016  Saat 10:15
3 AHMET TAŞDEMİR Beden Eğitimi 23 Mayıs 2016 Saat  10:30
4 ALİ ARSLAN Metal Teknolojisi 23 Mayıs 2016  Saat 10:45
5 BİROL ÖZCAN Sınıf Öğretmenliği 23 Mayıs 2016  Saat 11:15
6 DURAK DOĞAN Matematik 23 Mayıs 2016  Saat 11:30
7 ERSİN UZUN Sosyal Bilgiler 23 Mayıs 2016  Saat 11:45
8 FİLİZ KARACA Okul Öncesi Öğrt 23 Mayıs 2016  Saat 13:15
9 GÖKHAN KUZU Sınıf Öğretmenliği 23 Mayıs 2016  Saat 13:30
10 GÜVEN BAL Beden Eğitimi 23 Mayıs 2016  Saat 13:45
11 HAKAN KOCAKAYA Fizik 23 Mayıs 2016 Saat 14:15
12 HASAN DEMİRKOPARAN Halıcılık Kursu 23 Mayıs 2016  Saat 14:30
13 İBRAHİM YILDIRIM Özel Eğitim 23 Mayıs 2016  Saat 14:45
14 İLHAN TANÇ Türkçe 23 Mayıs 2016  Saat 15:15
15 KADİR BODUR Tarih 23 Mayıs 2016  Saat 15:30
16 LEVENT ARSLAN Sosyal Bilgiler 23 Mayıs 2016  Saat 15:45
17 LÜTFİYE YEŞİM ÖNÜR Giyim Üretim Teknolojisi 23 Mayıs 2016  Saat 16:15
18 MEHMET ASIM ÖZDEMİR Teknoloji ve Tasarım 23 Mayıs 2016  Saat 16:30
19 MEHMET HORUZOĞLU Sosyal Bilgiler 23 Mayıs 2016  Saat 16:45
20 MEHMET METİN Sınıf Öğretmenliği 24 Mayıs 2016  Saat 10:00
21 MEHMET ÖZTÜRK Fizik 24 Mayıs 2016  Saat 10:15
22 MUSTAFA CAMCI Teknoloji ve Tasarım 24 Mayıs 2016  Saat 10:30
23 MUSTAFA KÖKDEN İ.H.L. Meslek Dersleri 24 Mayıs 2016  Saat 10:45
24 MUSTAFA TURSUN Fransızca 24 Mayıs 2016  Saat 11:15
25 NAİLE KOÇER Muhasebe ve Finansman 24 Mayıs 2016  Saat 11:30
26 NAZİF OZAN Sınıf Öğretmenliği 24 Mayıs 2016  Saat 11:45
27 NAZMİ DOĞAN Coğrafya 24 Mayıs 2016  Saat 13:15
28 ORHAN ALKAN Sınıf Öğretmenliği 24 Mayıs 2016  Saat 13:30
29 RAMAZAN BAYRAKTAR Sınıf Öğretmenliği 24 Mayıs 2016  Saat 13:45
30 SALİH MUSA İlköğretim Matematik Öğr. 24 Mayıs 2016  Saat 14:15
31 SEMA ENGİN Sınıf Öğretmenliği 24 Mayıs 2016  Saat 14:30
32 SEYHAN ÖZÖREN Özel Eğitim 24 Mayıs 2016  Saat 14:45
33 SEZGİN AKDOĞAN Sınıf Öğretmenliği 24 Mayıs 2016  Saat 15:15
34 TAHSİN KAYA Fizik 24 Mayıs 2016  Saat 15:30
35 TEZCAN UYUR Sınıf Öğretmenliği 24 Mayıs 2016  Saat 15:45
36 TUNCAY DOLANBAY Muhasebe ve Finansman 24 Mayıs 2016  Saat 16:15
37 YAŞAR MURAT BEŞKAYA Teknoloji ve Tasarım 24 Mayıs 2016  Saat 16:30
38 YILDIRIM TOPER Özel Eğitim 24 Mayıs 2016  Saat 16:45

Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/3 Merkez/BARTIN - 0378 227 68 90 /5 Hat

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.