BARTIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Okul Müdürlerimiz ile Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Oğuzhan ACAR '' Öğrencilerimizin eğitimi,sağlığı ve huzuru için elimizden gelenin en iyisini yapalım.''
Lise Okul Müdürlerimiz ile Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR Başkanlığında Bartın Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda, lise okul müdürlerimiz ile değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Yapılan bu  toplantıda; okullarımızda yürütülen salgın tedbirleri, eğitim öğretim faaliyetleri ve genel değerlendirmeler yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Oğuzhan ACAR, okullarımızda hassasiyetle yürütülen salgın tedbirlerine uyulmasının önemine vurgu yaparak; ''Öğretmen, öğrenci ve velilerimizin sık sık bilgilendirilip, kurallara hakim olması sağlanmalıdır. Bunun için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız. Koordineli şekilde hareket edersek aşamayacağımız hiç bir engel kalmayacaktır.'' dedi.

Sayın ACAR, konuşmasının sonunda okul müdürlerimizden gelen sorularıda yanıtlayarak, toplantıya katılım sağlayan okul müdürlerimize teşekkür etti. Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

13-10-202113-10-202113-10-202113-10-2021

Gölbucağı Mahallesi Gazhane Caddesi No 6/3 Merkez/BARTIN - 0378 227 68 90 /5 Hat

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.